Sot Primaret e Partisë Demokratike, ja si do të jetë fleta e votimit (FOTO LAJM)

Ditën e sotme do të zhvillohen Primaret në Partinë Demokratike. Publikohet fleta e votimit te PD për primaret e Tiranës. Siç shihet në foto, janë të renditura emrat e 7 kandidatëve sipas radhës.

Anëtarë të PD dhe simpatizantë do të votojnë sot për kandidatin që duan t’i përfaqësojë.


Duke u ndalur te gara në Tiranë, nga këta 7 emra vetëm njëri prej tyre do të garojë për Partinë Demokratike për kryebashkiak të Tiranës.

 


Shtuar 4.12.2022 08:39