Snajper dhe shotgan në makinë, arrestohet një person në Portin e Durrësit

Mbrëmjen e sotme policia e durrësit ka arrestuar një shtetas në Portin e Durrësit pasi iu gjet në makinë arsenal armësh.

Personi që posedonte armët ishte duke u futur në Shqipëri nëpërmjet pikës kufitare të portit të Durrësit.

Kontrolli është bërë nga policia kufitare, ku rezultoi se ë makine ishin fshehur një snajper, një shothan dhe një pistolete./albeu.com


Shtuar 8.12.2022 17:33