Si paraqitet situata në Fier? Këto janë shifrat e fundit nga numërimi i fletëvotimeve

Po vijon numërimi i fletëve të votimit teksa sipas përditësimit të orës 05:21 në qarkun e Fierit janë numëruar 95 nga 580 kuti.

Sipas të dhënave zyrtare të KQZ prej tyre, kryeson PS me 52.88 % e ndjekur nga PD me 38.19 % dhe LSI me 5.63 %

Ndërkohë vijon numërimi i votave në të gjitha qarqet në vend.


Shtuar 26.04.2021 05:40