Elbasani “çel” njëra pas tjetrës kutitë, PS ecën me hapa galopantë

Ka shkuar në 96 numri i kutive të votimit të numëruar deri më tani Elbasan.

Sipas rezultateve zyrtare nga KQZ, deri më tani PS kryeson me 55.52%, e ndjekur nga PD me 37.14% dhe LSI me 4.28%.

Ndërkohë procesi i numërimit të votave është duke vijuar në të gjitha bashkitë e vendit teksa në orët në vijim pritet përditësimi i shifrave. /albeu.com/

 


Shtuar 26.04.2021 05:39