Shoku realizoi gol, shikoni çfarë i bën Balotelli (VIDEO)

Mario Balotelli  festoi fitoren e Adana Demispor kundër Galatasaray duke e goditur me shkelm në kokë shokun e skuadrës.

Sulmuesi italian publikoi një video në rrjetet sociale dhe tregoi mbështetjen për shokun e ekipi duke shkruar: “Të lumtë, vogëlush”. /albeu.com/


Shtuar 22.12.2021 17:29

Tags: