Sherr për shezlonget në Shëngjin, pushuesi godet me lopatë pronarin e një subjekti

Një sherr për shezlongët sapo ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit. Mësohet se një pushues ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti.

Ka qenë shtetasi P.Deda që ka goditur me lopatë pas koke pronarin Armando Marku dhe është larguar në drejtim të paditur.

Pronari Armando Marku ndodhet në gjendje të rëndë dhe është nisur me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë./albeu.com

 

Shtuar 26.06.2022 14:52