Sherr në një parking në Elbasan, një person përfundon në spital, dy të tjerë në rajon

Në Elbasan, në një parking lokali, ka ndodhur një përleshje. Ngjarja ka ndodhur rrëth orës 21:00 ndërsa shkaqet nuk dihen ende.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat Shqiponja, ndërsa mësohet se një person ka përfunduar në spital për shkak se ka pasur fraktura dhe një tjetër është lënduar lehtë.

Gjithashtu janë shoqëruar dy persona, për shkak se kanë kundërshtuar forcat Shqiponja pasi këta të fundit kanë shkuar për të neutralizuar situatën./albeu.com

 


Shtuar 26.05.2021 21:56