Foto hot, Morena Taraku në superformë (FOTO LAJM)

Morena Taraku vijon të postojë foto hot në rrjetete sociale, shkruan Albeu.com.

Është vetë këngëtarja e cila shfaqet “topless” me bikini dekoruese ngjyrë argjendi, e shtirë në bari dhe në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar: “Nër hijhe”.

Ndërkohë, Morena pak ditë më parë publikoi hitin me Ledri Vulën. /albeu.com/

 

Shtuar 26.05.2021 09:05