Shefi i NATO-s do të takohet me presidentin Begaj më 7 mars

Presidenti i vendit, Bajram Begaj do të takohet me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Takimi do të zhvillohet më 7 mars në selinë e NATO-s.

Pas takimit, Stoltenberg dhe Begaj do të zhvillojnë një konferencë për shtyp.

Lajmi është bërë i ditur nga web-i zyrtar i NATO-s. 

/Albeu.com/

 


Shtuar 2.03.2023 19:13