Shaqiri nuk ndalet, shënon gol magjik (VIDEO)

Xherdan Shaqiri është rikthyer si protagonist edhe në sfidën ndaj Newcastle. Sulmuesi me origjinë shqiptare shënoi golin e tretë për Liverpool, pasi më herët kishte shënuar Lovren dhe Salah.

Pasi u bë hero në ndeshjen kundër Manchester United me dy golat e tij, gjë që solli fitoren për Liverpool dhe shkarkimin e Jose Mourinho. Ky është goli numër 6 për Shaqirin në Premier League. /albeu.com/


Shtuar 27.12.2018 12:24