Selia e PD nis të “marrë frymë” pas protestës së dhunshme të Berishës (FOTO LAJM)

Në selinë e Partisë Demokratike ka nisur pastrimi pas rrëmujave që u shkaktuan nga protesta e 8 Janarit, thirrur nga Sali Berisha për nxjerrjen nga zyrat të kryedemokratit Basha.

Protesta solli shumë xhama të thyer, dyer të shqyera dhe karrige e mjete pune të dëmtuara.

Punonjësit kanë nisur pastrimin e ambienteve dhe gradualisht selia po i rikthehet normalitetit./albeu.com/