Rama e quan Bashën “skuth”: Vajzat e shqiptarëve ruaji nga Saliu dhe Likja

Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku ka akuzuar kreun demokratik, Lulzim Bashën për montazhe.

Ai i kërkon Bashës së vajzat e shqiptarëve t’i ruajë nga “Saliu, Likja dhe të gjithë harbutët që lemerisin dynjanë kur hapin gojën”.

Postimi i plotë

Lulëzim ofendimi, shpifja, harbutëria nuk ka gjini, është e pajustifikueshme pavarësht nga gjinia e autorit!Kurse ti king vajzat e shqiptarëve ruaji nga Saliu, Likja e tërë harbutët e tu që lemerisin dynjanë kur hapin gojën dhe lëri montazhet prej skuthi! /albeu.com/


Shtuar 16.03.2021 15:17