Qytetarët dhe opozita protestë para kryeministrisë, Rama inaguron Bypass-in e Vlorës

Teksa para Kryeministrisë po protestojnë mijëra protestues, kryeministri Edi Rama është larguar nga Tirana.

Ai është futur “live” nga “By Pass-i” i Vlorës, ku mes të tjerash tha se amerikanët kanë qenë sot aty dhe janë mahnitur nga kjo vepër./albeu.com