Policia “blindon” Tiranën

Policia e Tiranës ka ndërmarrë një aksion mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Mësohet se janë ngritur postblloqe në zonën e “Bulevardit të ri” dhe në Kodër Institut.

Sakaq, tre të rinj janë shoqëruar në komisariatin nr.5 në Kamëz.

Nga pamjet e siguruara shihet se efektivët ushtrojnë kontrolle në makiant luksoze me xhama të zinj që janë në qarkullim. Burime bëjnë me dije se kontrollet janë rutinë, për të minimizuar sadopak aktivitetet kriminale./albeu.com/

Shtuar 23.01.2022 20:26