Përmirësohet ndjeshëm situata e Covid-19 në Kosovës, asnjë vdekje dhe vetëm dy raste të reja

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar dy raste të reja me Covid-19 dhe një humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë së njëjtës periudhë janë shëruar 15 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.778.

Numri i rasteve aktive është 322./albeu.com

 


Shtuar 29.11.2021 15:06