Përmbyset makina në mes të rrugës Shëngjin, arratiset shoferi

Një aksident ka ndodhur në Shëngjin. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në mes të rrugës për shkak të shpejtësisë tej normave dje lagështisë së rrugës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes por shoferi ishte arratisur. Arsyeja pse ka ikur nga vendngjarja nuk dihet, ndërsa në spital nuk është paraqitur asnjë për të marrë mjekim nga plagë të shkaktuara prej aksidenteve rrugore.

Vijon…


Shtuar 26.11.2021 11:23