Përloti një Shqipëri të tërë krah Borës, Donaldi përgjigjet nëse është apo jo i lidhur (FOTO LAJM)

Historia e Donaldit dhe Borës u kthye në romancën e preferuar të shqiptarëve ku pajtimi i tyre, puthja dhe përqafimet guzhduan para ekranit të Big Brother të gjithë teleshikuesit.

Sonte vajzat e “Big Brother VIP” kanë kërkuar që në shtëpi të futen djem beqarë pasi banorët aktualë janë ose të martuar, ose të lidhur. Moderatorja Arbana Osmani i pyeti djemtë për statusin e tyre dhe jeni kuriozë ta dini si u përgjigj Donaldi?

“Donald je i lidhur?”, i tha Arbana.

“No comment”, u përgjigj aktori.

Kujtojmë se përgjigjja e tij vjen pas takimit romantik me Bora Zemanin, ku shihej qartë që dyshja duhen ende me njëri-tjetrin.