Përfshihet nga flakët një magazinë me lëndë drusore dhe parkete në Gjirokastër

Në Gjorkastër një magazinë me lëndë drusore dhe parkete është përfshirë nga flakët. Dyshohet se shkak i zjarrit mund të jetë bërë një shkëndije elektrike.

Deri më tani janë raportuar vetëm dëme materiale./albeu.com


Shtuar 27.07.2021 11:49