Përfshihet nga flakët kati i parë i një pallati në Durrës, zjarrfiksja niset drejt vendngjrjes

Ditën e sotme kati i parë i një pallati në Durrës është përfshirë nga flakët.

Mësohet se në vendngjarje ka mbërritur zjarrfiksja.

Ndërsa mësohet se zjarri ka rënë aksidentalisht dhe se apartamenti përdorej si magazinë për rroba të vjetra./albeu.com


Shtuar 1.01.2023 16:01