“Pas një ecje të gjatë buzë detit”, Meta e nis të dielën te Gjiri i Lalzit

Siç ndodh shpesh, edhe këtë fundjavë presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë në natyrë.

Mëngjesin e sotëm ai ka publikuar një foto, veshur sportiv nga Gjiri i  Lalzit.

Ai po e kalon këtë dielë pranë shtëpisë së tij buzë bregdetit dhe duke bërë ecje.

“Pas një ecje të gjatë buzë detit, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë dhe të gëzuar!”, shkruan Meta karshi fotos.

Kujtojmë se pas nismës së 49 deputetëve për shkarkimin e tij, është ngritur dhe komisioni hetimor.

Shtuar 9.05.2021 09:05