Pas krijimit të Superligës Europiane, plasin memet (FOTO LAJM)

Pasi u zyrtarizua krijimi i Superligs Europiane duke u kundërshtuar nga numri 1 i UEFA-s Aleksander Ceferin, por dhe nga disa skuadra si Bayern apo PSG që nuk kanë preferuar t’i bashkohen.

Tifozët e shumtë nëpër rrjetet sociale nuk kanë munguar me memet e tyre të cilat mund t’i gjeni më poshtë përgatitur nga Marca. /albeu.com/


Shtuar 19.04.2021 18:53