Parashikimi i motit për ditën e diel (FOTO LAJM)

Përshendetje nga SHMU!

Dita e diel pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira deri  në mesatare.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mestare 1-8m/sek, e hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore pritet të fitoj shpejtësi deri në 15m/sek.  Valëzimi në dete i forcës 3-4 ballë.


Shtuar 6.11.2021 23:13

Tags: ,