“Pa vaksinë skadon jeta”, Rama replika me komentuesit në Facebook (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video ku janë qytetarë të infektuar me Covid-19 që bëjnë apel për t’u vaksinuar.

Në postim, Ramës i komenton një qytetar që i thotë se po bën preson për vaksinim pasi po skandojnë vaksinat.

Rama i është përgjigjur që të mos qajë hallin e vaksinave dhe i kërkon të vaksionën sepse pa të skandon jeta.

Komentuesi: “Here 1-sh po e mban presionin ne koke tani, beni vaksinat se po na skadojne ose ju preva biletat”.

Edi Rama: “Jo jo, mos qaj hallin e skadencave po bej vaksinen ate bej, se pa vaksinen skadon jeta kur te bie ai taksirat i madh”./albeu.com


Shtuar 4.12.2021 15:49