Nuk zgjat shumë loja, Xhonatani lë shtëpinë e Big Brother Vip

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme.

Gara e tij nuk zgjati shumë, pasi u dërgua në nominim për shkeljen e rregullave. Kujtojmë që Xhoni i dha Oltës informacione nga jashtë kur hyri në shtëpi.

Në nominim mbrëmjen e sotme ishin edhe Luizi, Efi dhe Armaldo. /albeu.com


Shtuar 28.01.2023 22:47