“Nuk ta hap derën nëse…”, porosia e Kiarës për Luizin pas daljes nga Big Brother

Kiara ishte konkurrentja e Big Brother Vip që u eliminua mbrëmjen e sotme nga shtëpia vip.

Ndërsa u përshëndet me banorët, të fundit takoi Luizin të cilin e përqafoi dhe i bëri një kërkesë, që nga shtëpia të dalë me fitore.

“Mos më hajde në shtëpi pa fitore ë, nuk ta hap derën”, i tha Kiara Luizit, ndërsa u shpreh gjithashtu se në Big Brother ka përjetuar 90 ditët ë të bukura të jetës./albeu.com

 


Shtuar 26.03.2023 00:35