Nipi feston ditëlindjen, Jozefina Topalli poston foton e veçantë: Tomasi sot bën 2 vjeç

I vogli i familjes feston sot ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte edhe urimi i gjyshe Jozefinës.

Nipi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topallit, Tomasi feston ditëlindjen e tij të dytë.

Në një postim në rrjetet sociale Topalli ka uruar të voglin me një foto ku Tomasi ka pozuar krah mamit të tij, Megit.

Sot u be 2 vjec!

Gezuar ditelindjen Tomas!”, shkruan Topalli.

/Albeu.com/


Shtuar 5.05.2023 09:49