Ngjarje e rëndë në Greqi, gjendet e djegur një grua

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një grua është gjetur e djegur pranë vendit të quajtur Chora, Kythira.

Gjatë hetimeve në zonë, autoritetet kanë gjetur pranë trupit, çakmak dhe lëndë djegëse.

Trupi i viktimës është identifikuar nga bashkëshorti, 60-vjeçarja drejtonte një dyqan suvenirësh.

Policia greke, po heton të gjithë skenarët e mundshëm, dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ekzaminimi mjekoligjor pritet të zbardhë gjithashtu edhe shkaqet e vdekjes së saj.


Shtuar 13.06.2024 14:57