Nga politika te qershitë, Meta rikthehet në Skrapar: Jam këtu me kushëririn tim

Presidenti në detyrë, Ilir Meta ka zgjedhur të postojë një foto nga vendlindja e tij në prag të fundjavës. Meta ka zgjedhur të kalojë të premten në Skrapar ku siç shkruan dhe ai ka vendosur të mbledhë qershitë e fundit në shoqërinë e kushëririt të tij.

“Me Fernandon, kushëririn tim, duke mbledhur qershitë e fundit në Çepan, Skrapar”– shkruan Meta./albeu.com

 


Shtuar 24.06.2022 20:08