Nëse Bremer nuk arrihet, Interi planifikon një nga dy mbrojtësit argjentinas

Interi është duke shikuar tregun e mbrojtësve dhe ka piketuar si opsion parësor Bremer të Torinos.

Por nëse nuk do të mund të arrijnë të fitojnë shërbimet e tij, zikaltërit tashmë janë duke studiuar edhe dy pista të tjera, konkretisht nga liga holandeze.

Bëhet fjalë për Marcos Senesi të Feynoord, mbrojtës qendror 24-vjeçar dhe Lisandro Martinez i Ajax, gjithashtu 24-vjeçar./h.ll/albeu.com