Në ishullin luksoz në krah të Markut, Rudina nuk e harron babain e ndjerë dhe rrëqeth me fjalët në ditën e lindjes (FOTO LAJM)

As në ditën e saj të ditëlindjes, aktorja e humorit aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj nuk e ka harruar të ndjerin, babain e saj.

Gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar asnjëherë postimet nga ana e aktores në lidhje me kujtimin e të atit.

Teksa feston ditëlindjen, mendimet dhe emocionet e Rudinës sot shkojnë te babai i saj i ndjerë. Ajo ka publikuar një foto me të shtrenjtin e saj, krahas së cilës i ka dedikuar fjalë rrënqethëse.

“Ba, boshllekun qe le ti, nuk e mbush dot asgje! Gezuar atje ne qiell! Me mungon ne çmenduri”, ka shkruar ajo krahas fotos emocionuese. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 4.07.2021 21:00