“Na e ktheve me armë”, Stresi i ngre gishtin e mesit publikisht Vuçiçit (FOTO LAJM)

Përtej fushës së tij, muzikës dhe repit, emrin e këngëtarit Stresi e dëgjojmë shpesh herë edhe për çështje patriotike.

Arkimend Lushaj ka ngritur shpesh zërin për situate që I duken të padrejta, por së fundmi ka sulmuar drejtpërdrejtë presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiç.

Reperi ka publikuar disa pamje të një dokumentari që ishte duke ndjekur në televizion.

Në një moment ai nuk përmbahet dhe shan serbët, madje tregon edhe gishtin e mesit.

“Lufta e 1 botërorë. Aleksander Vuçiçi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, ka shkruar reperi në Instastory.


Shtuar 15.05.2021 13:40