Muçi realizon gol fantastik në Poloni me Legia (VIDEO)

Legia është duke u ndeshur me Piast Gliwice dhe po kryeson me rezultatin 2-0.

Autor në këtë sfidë është edhe Ernest Muçi me një gol fantastik.

Një aksion i ndërtuar mjeshtërisht nga ekipi vendas, me Baku i cili asiston Muçin në minutën e 47-të ku ky i fundit nuk gabon para portës./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.08.2022 21:52