Meta nga Jala: Ndryshimi është te pragu i derës (FOTO LAJM)

Ish-presidenti Ilir Meta ka deklaruar se ndryshimi në Shqipëri është shumë afër.

Komentet Meta i bëri teksa vijon bashkëbisedimet me të rinjtë në kampin e tyre në Jalë.

Përmes një postimi të publikuar në Facebook, Meta shkruan se sa më shumë i dëgjon të rinjtë, aq më shumë e kupton se ndryshimi është te pragu i derës.

“Sa më shumë i dëgjon këta të rinj të zgjuar dhe të vendosur, aq më shumë e kupton se ndryshimi është te pragu i derës”, shkruan Meta./albeu.com/