Me varëse dhe tatuazh, del fotoja e 27-vjeçarit që u vra në mes të Tiranës

Mehmet Qema 27 vjeç u qëllua me pistoletmbrëmjen e sotme në rrugën “5 Maji” në Tiranë duke ndërruar jetë në spital.

Albeu.com ka siguruar foton  viktimës. I riu me varëse dhe tatuazh në qafë, sipas të dhënave paraprake dyshohet se u qëllua pas një konflikti mes disa personave./albeu.com


Shtuar 11.05.2021 00:21