Mbappe shumë pranë Realit, PSG bëhet gati për transferimin e madh

Kylian Mbappe është gjithnjë edhe më pranë transferimit të tij te Real Madrid.

Ditët kalojnë edhe francezi bëhet akoma edhe më shumë një lojtar i “Los Blancos”. Kështu, PSG është duke lëvizur “tullat” dhe po shikon përreth për një zëvendësues të duhur.

Emri kryesor që është futur në kllapa është ai i sulmuesin anësor senegalez, Sadio Mane./ h.ll/albeu.com

Shtuar 19.05.2022 08:20