Makina futet në krah të kundërt dhe përplas motorin, një i lënduar në Novoselë

Një aksident ka ndodhur në Novoselë. Një makinë tip “Land Rover” ka goditur një motor. Makina është futur në krah të kundër dhe e ka rënë motorit.

Mësohet se nga aksidenti ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në spital.


Shtuar 17.07.2021 16:10