“Lufta” për mbijetesë, formacionet zyrtare Kastrioti-Laçi

Në orën 15:00 luhet sfida e mbijetesës mes Kastriotit dhe Laçit  për javën e 27 të “Abissnet Superiore”.

Trajnerët Çela dhe Mezani kanë publikuar formacionet zyrtare.

FORMACIONET ZYRTARE

KASTRIOTI: Sali, Zogaj, A.Selmani, Stojanoviç, Rami, Abazaj, Karakaçi, Hasani; Mihana, Greca, Rexhinaldo.

LAÇI: G. Selmani, Roganoviç, Velkoski, Turkaj, Ziko, Manellari, Ujka, Myrta, Spahiu, Mazrekaj, Guindo./Albeu.com/


Shtuar 2.04.2023 14:48