“Lufta” Basha-Berisha në Tiranë, Meta e kalon fundjavën qetë-qetë në periferi (FOTO LAJM)

Presidenti Ilir Meta zgjodhi që ta kalojë ditën e parë të fundjavës në një prej resorteve më të mëdha dhe më modern në periferi të Tiranës.

Ndërkohë që situate politike në vend vlonte sot nga Kuvendi i PD dhe Referendumi i thirrur nga Berisha për shkarkimin e Bashës, Meta postoi një foto nga “Eqous Resort”.

“Me Tikun”, shkruan Meta në Facebook, ndërsa nga një kërkim i shkurtër del se në krah të tij ishte menaxheri i këtij restoranti, Adriatik Llangozi, i cili prej gati dy dekadash menaxhon resorted dhe restorantet më të famshëm në Shqipëri.

Sëfundmi, Llangozi ka menaxhuar restorantin “Sofra e Ariut” në Tiranë dhe tashmë ka kaluar tek restoranti i “Eqous Resort”. /abcnews.al


Shtuar 18.12.2021 16:15