Lojtari i Huescas bën gafën e vitit me portën bosh (VIDEO)

Në këto momente është duke u zhvilluar ndeshja mes Barcelonës dhe Huescas.

Rezultati është 3:1 për Barcelonën, por Huesca ka mundur shumë lehtë të shënoj edhe golin e dytë.

Me portën e zbrazur sulmuesi Rafa Mir në minutën e 56′ me kokë nuk realizoi dot kur porta ishte e zbrazur. /albeu.com/


Shtuar 15.03.2021 22:32