Ky është Mexhit Picari, ish-polici që qëlloi me 5 plumba ish-dhëndrin e tij (FOTO LAJM)

Mexhit Picari vrau sot në mesditë ish-dhëndrin e tij pranë Gjyaktës së Tiranës duke e qëlluar me 8 plumba.

Ai pas krimit u kap pranë banesës së tij në Tiranë.

Mexhit Picari, autori i vrasjes së Kudret Saliajit, ish-dhëndrit të tij ishte punonjës policie. Mësohet se ai ruante objekte të rëndësisë së veçantë.

Ndërkohë, që i plagosur mbeti dhe avokati, i cili u plagos rastësisht në vendin e ngjarjes teksa ndodhej në lokal. /albeu.com/


Shtuar 4.06.2021 13:32