Ishte nisur për në Shqipëri, mbytet në brigjet e Barit rimorkiatori! Raportohet për 5 të zhdukur

Një rimorkiator që ishte nisur për në Shqipëri është mbytur në brigjet e Barit në Itali.

Rimorkatori po tërhiqte një vinç lundrues dhe po e sillte në Shqipëri, por u fundos për shkak të motit të keq.

Sipas burimeve, deri më tani raportohet për 5 të zhdukur, ndërkohë që priten detaje në orët në vijim./albeu.com/