Inter nuk pret, barazohet rezultati në Meazza (VIDEO)

Festa nuk ka zgjatur shumë për Fiorentinën pasi Interi ka barazuar rezultatin.

Një shpërthim i bukur i Perisic në krahë dhe topi i gjatë drejtë zonës është finalizuar me kokë nga Dumfries në minutën e 55-të./h.ll/albeu.com.

Shikoni golin

Shtuar 19.03.2022 19:17