Ikën nga deti, zbulohet destinacioni tjetër ku po pushojnë Marina dhe Getoari

Periudhën e shtatzënisë Marina Vjollca po e shijon duke pushuar me bashkëshortin e saj, reperin nga Kosova Getoar Selimi.

Pas pushimeve në Seychelles në Afrikë, ata kanë ndërruar destinacion.

Këtë herë jo në det, por në një nga qytetet më të frekuentuara të Italisë. E kemi fjalën për Milanon.

Marina ka postuar disa foto ku duket shumë e bukur dhe në sy më shumë se të gjitha bie barku i saj i rrumbullakosur.


Shtuar 4.09.2021 11:48