Futboll i ashpër dhe amator, shikoni çfarë bëhet në Brazil (VIDEO)

Video e një ndeshje amatore në një fushë në favelas të Rio de Janeiro është bërë virale në rrjetet sociale pasi futbolli amator është vërtet i ashpër.

Futbolli mes dhimbjes, mënyra se si llogaria në Twitter e “Rajadores del Futbol” ërjetohet në një mënyrë tjetër çdo të dielë. /albeu.com/

Shtuar 30.04.2021 10:04