Frank Lampard merr drejtimin e skuadrës angleze?

Frank Lampard mund t’i rikthehet detyrës si trajner.

Mediat angleze raportojnë se në gjurmët e ish-trajnerit të Chelsea është vënë Crystal Palace.

Trajneri anglez, Roy Hodgson do të largohet në fund të këtij sezoni nga Crystal Palace dhe Frank Lampard është favorit për stolin.

Megjithatë pritet të mësohet nesë Lampard do ta pranojë ofertën. /albeu.com/


Shtuar 12.04.2021 22:43