Fitoi gjithçka si lojtar i Man United, ky do të jetë trajneri i përkohshëm deri në fund të sezonit (FOTO LAJM)

Pas shkarkimit të Solskjaer, Michael Carrick tani do të marrë drejtimin e ekipit për ndeshjet e ardhshme, ndërsa klubi kërkon të emërojë një menaxher të përkohshëm deri në fund të sezonit.

Michael Carrick ka luajtur si mesfushor për 12 vjet me bluzën e Man United nga viti 2016 deri në vitin 2018 dhe e njeh mjaft mirëklubin. /albeu.com/

Michael Carrick took on new role during Man Utd's FA Cup win over West Ham - Irish Mirror Online

 


Shtuar 21.11.2021 12:20