Nga Për’puthen në Big Brother VIP, Mevlani flet për Antonelën: Ajo ka qejf çunat me bark!

Antolena Berisha, vajza lozonjare e Për’puthen tashmë është pjesë e Big Brother Vip Albania.

Mevlani ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Përputhen Prime”, ku mes të tjerash komentoi dhe hyrjen e Antonelës në “Big Brother VIP”.

Ai tha se Antonela është një vajzë me karakter të fortë dhe i uroi suksese. “Ne e dimë se Antonela është një vajzë shumë me karakter të fortë. Edhe besoj që mund të japë diçka aty brenda dhe i uroj suksese, asgjë tjetër”, u shpreh Mevlani.

Moderatorja Bora Zemani e pyeti nëse mendon se Antonela mund të gjejë dashurinë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe Mevlani u përgjigj:

“Se di. Ajo zakonisht ka qejf ato çunat me bark, nëse ka ndonjë me bark aty. Se di, se di”. /albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 12:15