Fillon festa, autobusi i Milanit niset dhe tifozët e presin në sheshin kryesor të Milanos

Ekipi i Milanit ka dalë nga godina e tyre dhe janë nisur për në piazza Duomo.

Tifozët e tyre kanë “pushtuar” rrugët dhe gjithçka ka një emocion të jashtëzakonshëm. Autobusi i Milanit do të kalojë në të gjitha rrugët kryesore të Milanos, ku në çdo metër janë tifozët që e presin./ h.ll/abcnews.al

Ndiqeni live këtu:


Shtuar 23.05.2022 18:27