EMRI/ Identifikohet viktima e vrasjes në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ndodhi pak më parë në një lokal pranë gjykatës së Tiranës.

Një person hyri në lokal duke qëlluar 4 deri 5 herë ndaj ish-bashkëshortit të vajzës së tij, Kudret Salija, i cili ishte duke konsumuar një kafe me avokatin, i cili po ashtu ka mbetur i plagosur.

Adriatik Cama është me profesion avokat dhe ka qenë ish-prokuror i 21 janarit. Policia ka nisur hetimet e ngjarjes së ndodhur në mes të Tiranës./albeu.com