EMRAT/ Çifti i bashkëshortëve që humbi jetën në aksidentin në Qafë Muzinë, një trup ndodhet ende në furgon

Dy viktima të tjera nga aksidenti tragjik i ditës së sotme ku humbën jetën 5 persona janë identifikuar .

Bëhet fjalë për çiftin e bashkëshortëve Fiqiri e Drite Korçari, 77 dhe 72 vjeç.

Sipas informacioneve, një trup i pajetë gjendet ende në furgon, ndërsa një nga viktimat e tjera nuk është identifikuar akoma./albeu.com


Shtuar 26.08.2021 18:34